Oferty pracy jako Zbrojarz na Śląsku

ZADANIA ZBROJARZA BUDOWLANEGO

Główne zadania jakie musi wykonywać zbrojarz budowlany to przygotowanie montażu oraz demontażu formy, jak również deskowanie do wykonywania elementów z betonu i żelbetonu. Zbrojarz zajmuje się także wykonywaniem mieszanek betonowych. Do jego zadań należy także przygotowanie siatek oraz szkieletów zbrojenia.

Oferty pracy jako Zbrojarz w Katowicach – Dam pracę‎

Zatrudnimy Zbrojarzy

  • Umowa o Pracę
  • Umowa Zlecenie

Wymagania:

– doświadczenie w zawodzie Zbrojarza.
– umiejętność czytania rysunków mile widziany,
– punktualność.
– uczciwość.
– sumienność.

Praca na terenie Śląska

Praca od zaraz!

Tel: 791-301-975

e-mail: farko1[at]tlen.pl

CECHY JAKIE POWINIEN POSIADAĆ ZBROJARZ BUDOWLANY

Naczelne cechy, które powinien posiadać zbrojarz budowlany to przede wszystkim sprawność manualna, gdyż czynności które wykonuje muszą być wykonane w sposób sprawny i bardzo dokładny. Po drugie – musi posiadać bardzo dobrze rozwinięty zmysł równowagi, jako że często zmuszony jest pracować w różnego rodzaju warunkach, które wymagają dobrej koordynacji ruchowej. Ponadto powinien mieć wyobraźnię przestrzenną oraz być dobrze przygotowany fizycznie, zarówno na różne trudne warunki pogodowe, jak i na długotrwałą pracę. Często zdarza się, że funkcja zbrojarza budowlanego jest połączona ze stanowiskiem brygadzisty. Wówczas musi on mieć zdolności przywódcze, by zapanować nad podległą mu grupą budowlaną, kwalifikacje techniczne oraz umiejętność do pracy w grupie.

WARUNKI PRACY ZBROJARZA

Zbrojarz wykonuje swoje prace w zakładach produkcyjnych, na hali lub też na wolnym powietrzu, na budowach wszelkiego rodzaju. Jego pracom często towarzyszy hałas, ze względu na to iż często pracuje w sąsiedztwie spawaczy, młotów pneumatycznych czy dźwigów lub walcarek. Wymiar czasu pracy zbrojarza to najczęściej osiem godzin dziennie, jednak zdarza się że ów czas się wydłuża w przypadku np. względów atmosferycznych.