Zbrojarz ofert pracy – województwo Śląskie

Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na fachowców, to najczęściej poszukiwaną grupą pracowników są fachowcy budowlani typu zbrojarz budowlany.

Są oni cenieni ze względu na posiadane kompetencje oraz uczciwość i rzetelne wykonywanie powierzonych im obowiązków. Czym zajmuje się zbrojarz i jak nim zostać?

Praca zbrojarza –  ofert pracy w województwie Śląskim

Zatrudnimy Zbrojarzy

  • Umowa o Pracę
  • Umowa Zlecenie

Wymagania:

– doświadczenie w zawodzie Zbrojarza.
– umiejętność czytania rysunków mile widziany,
– punktualność.
– uczciwość.
– sumienność.

Praca na terenie Śląska

Praca od zaraz!

Tel: 791-301-975

e-mail: farko1[at]tlen.pl

Zbrojarz budowlany zajmuje się wykonywaniem wzmocnionych elementów konstrukcji budowlanych typu stropy, filary, fundamenty, balkony czy też wieńce. Do jego obowiązków należy wytwarzanie stalowych szkieletów zalewanych później betonem. Od jakości owych elementów zależy stabilność budynku, dlatego też zleca się ich wykonanie doświadczonym fachowcom pewnych swoich umiejętności. Często zbrojarz zajmuje się też ciesielstwem, gdyż wykonuje tak zwany szalunek. Prace zbrojarskie obejmują także prefabrykację, czyli gięcie prętów, spawanie i gwintowanie.

Osoby chcące zdobyć zawód zbrojarza, muszą ukończyć szkołę zawodową o profilu budowlanym. Dodatkowym atutem jest posiadanie umiejętności odczytywania rysunku technicznego. Kandydat na zbrojarza musi być obeznany w dobieraniu składników zaprawy betonowej i posiadać zdolności manualne, które pozwolą mu na precyzyjne wykonanie konstrukcji metalowej szkieletu. Bardzo istotne jest także posiadanie umiejętności obsługi spawarek, suwmiarek, gwintownic i giętarek. W swojej pracy bazuje na rysunkach technicznych i projektach konstrukcyjnych. Najczęściej zbrojarze pracują w zespołach na większych obiektach, ale mogą także prowadzić samodzielną działalność.